Emocje i Związki

7 niezwykłych sposobów na uszczęśliwienie swojej kobiety

Kobiety należy karmić. Dobierać dla nich odpowiednie słowa i gesty, niczym składniki w pożywieniu. Wszystko po to, aby na nowo rozpalać ich miłość i czułość. Oto kilka niezwykle prostych i efektywnych sposobów, dzięki którym Twoja kobieta rzuci Ci się na ramiona.

Poniższe rzeczy działają doskonale, gdy jesteś w związku i potrzebujesz czegoś prostego, szybkiego, a zarazem działającego na kobiece emocje. Każda z tych rzeczy rozbudza czułość dziewczyny. Żadna z nich nie da takiego efektu na nowo poznanej lasce z jednej, prostej przyczyny – do działania tych narzędzi potrzeba wypracowanego połączenia między dwojgiem ludzi.

Nie lubię rutyn, a powtarzanie czegoś co sezon nie nudzi się tylko w telenowelach. Niektóre z tych rzeczy działają mocno jednorazowo, zaś inne – gdy są dawkowane raz na jakiś czas. Przesłodzonej herbaty nikt nie pija, tak więc i za dużo czułości rodzi niesmak oraz odpychanie z każdej strony.

Kluczem do zabawy w każdym przypadku jest zmienność i różnorodność doznań.

1) Ręcznie robiony Heart Box

Niesamowita rzecz, którą polecam wykonać na walentynki lub na specjalną okazję. Tutaj dostępny jest szablon, który należy wydrukować na kartce A4, starannie wyciąć i skleić. Efekt będzie dobry z wykorzystaniem kolorowego papieru, ale można użyć też i zwykły – biały. W dalszej kolejności będzie jednak trzeba szablon ręcznie pomalować.

Wymaga nieco pracy, ale świetnie rozmiękcza kobiece uczucia. Dodatkowym atutem jest możliwość wsadzenia do pudełeczka nie tylko serca, ale także i małej rzeczy np. pierścionka lub zwiniętego mini-listu.

2) Przyklejona karteczka

Wstań przed nią i napisz na małej karteczce coś miłego. Może to być zwykłe „Kocham Cię” albo coś w stylu „Dziękuję, że jesteś”. Przyklej ją następnie w widocznym miejscu – najlepiej w łazience albo w kuchni lub na jej smartfonie. Musi to być miejsce, w które na pewno spojrzy niedługo po tym, jak się obudzi.

Świetny efekt można uzyskać, gdy wychodzisz wcześniej do pracy lub na uczelnię. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem – spodziewaj się w zamian przyjemnego SMS-a.

3) Śniadanie do łóżka

Tutaj również musisz wstać przed swoją dziewczyną. Zrób jej zajebiste kanapki na śniadanie. Takie, jakie lubi albo takie, jakich jeszcze nie jadła. Wbrew pozorom czasem wystarczy autorska jajecznica i dobra herbata podana bezpośrednio do łóżka.

Nie jest to nic niezwykłego, ale zrobione raz na jakiś czas specjalnie dla kobiety, a nie tylko odświętnie – zdecydowanie wywoła uśmiech na jej twarzy. Dzięki temu możesz liczyć na mnóstwo dodatkowej przyjemności i prawdopodobne nie opuszczanie łóżka do późnych, popołudniowych godzin.

4) Wykwintna restauracja / pijalnia alkoholu

Zabierz ją po ciężkim tygodniu do pijalni, pubu lub jakiegokolwiek przeciętnego miejsca. Odpuść, powygłupiaj się z nią i po prostu ciesz się chwilą. Ubierzcie się w luźne rzeczy. Bądźcie, jak przeciętni ludzie. Przejdźcie się w nowe miejsce, zwiedzajcie miasto nocą i róbcie szalone rzeczy.

Innym razem zabierz ją do wykwintnej restauracji. Powiedz jej wtedy, żeby seksownie się ubrała i nie mów wprost dokąd ją zabierasz. Gdy będzie pytać „po co i na co” – olej to, bądź niewzruszony i po prostu każ jej zrobić to, co mówisz.

5) Zamknij się i słuchaj

Zapytaj ją czego pragnie w tej chwili. Czego chce w dłuższym okresie. Zapytaj o czym fantazjuje. Słuchaj i nic nie mów. Pozwól jej płynąć. Niech się otworzy. Masz ją tylko akceptować i nie oceniać w tym momencie. Pozwól jej być człowiekiem. To wystarczy.

6) Wyślij jej pikantnego SMS-a

Jeżeli wiesz, że jest na uczelni, w pracy lub gdzieś pojechała i z dużym prawdopodobieństwem nie jest w złym humorze to wyślij jej erotyczną wiadomość. Wysil wyobraźnię i opisz jedną scenę. Najlepiej działa w takim przypadku dominowanie. Nie używaj chorych wulgaryzmów.

Pamiętaj, że masz ją rozpalić, a nie zwyzywać. Zdanie „jesteś moją suką” pasuje tylko do sytuacji, w której kobieta jest już napalona. W przeciwnym razie działa w mikroskopijnej ilości przypadków, w większości niszcząc atmosferę i w pewnym sensie nawet relację.

7) Daj jej przestrzeń

Każdy dziki ptak trzymany w klatce umiera. Tak jest w związkach, w których jedna strona zamyka drugą pod kluczem w obawie przed innymi. Najbardziej więc możesz uszczęśliwić kobietę, dając jej po prostu przestrzeń, a więc i możliwości.

Nikt nie lubi dusić się w zbyt małym pomieszczeniu. Pokaż jej, jak wielkie masz serce. Wiąże się to zarówno z budowaniem zaufania, jak i akceptacją odczuwaną wobec partnerki. W ostateczności – taka sytuacja zwraca się stokrotnie. To relacja win-win dla każdej ze stron i szczególnie głęboka radość dla kobiety, która wreszcie może poczuć się w pełni swobodnie.

Zdjęcie 1 by David Olkarny / 2 by Ed Gregory