Kim jestem?

Mam na imię Michał.

Jest mi niezmiernie miło, że tutaj zaglądasz i chcesz się czegoś o mnie dowiedzieć.

Uwielbiam podróżować, odkrywać i przeżywać przygody. Lubię także stabilność, herbatę, klimat hygge i spoglądanie w niebo. Szukam własnego miejsca poza tradycyjnymi rozwiązaniami. Jestem więc poszukiwaczem z silną osobowością. Unikalną jednostką, jakiej próżno szukać wśród tłumu. Jestem też kreatywnym indywidualistą. Czasem bywam uparty, próżny i niecierpliwy, ale nieustannie pracuję nad przekuciem tych wad w zalety. Konsekwentnie dążę do wyznaczonych celów oraz posiadam niezbędną determinację do ich osiągnięcia.

Z innej perspektywy powiedziałbym, że jestem studentem, influencerem i człowiekiem zamiłowanym w muzyce elektronicznej. Stworzyłem także e-booka Odrzucone Zasady, w którym rozpisałem się na temat narzucanych, często bezmyślnych zasad. Oprócz tego, moje artykuły ukazywały się w miesięczniku Manager+. Według czytelników jestem też jednym z najprzystojniejszych blogerów w Polsce.

Nie uważam się ani za guru, ani za nieomylnego człowieka. Chcę tylko robić rzeczy najlepiej, jak potrafię.

Dale Carnegie stwierdził niegdyś, że:

If you are not in the process of becoming the person you want to be, you are automatically engaged in becoming the person you don’t want to be.

W 2012 roku, powołałem do życia projekt, którego najlepsze części zostały wcielone w niniejszy blog. A wszystko dlatego, że poprzedni – przez okrągły rok ewoluował dosyć znacząco, zaś przez dwa kolejne lata osiągnął maksimum. W 2015 roku powstała marka:

 

 

W owym czasie organizowałem i prowadziłem co miesięczne spotkania praktyków rozwoju osobistego MeetPRO w Poznaniu. Postanowiłem jednak odejść i skupić się bezpośrednio na własnym samorozwoju, który odpowiada mojemu instynktowi.

Moje postrzeganie świata ciągle wzbogaca się o nowe doświadczenia. Lata ciężkiej pracy nad własnym umysłem, przeszukiwaniem informacji i stykaniem się z ciężkimi sytuacjami wiele mnie nauczyły. Pomimo tego, cały czas czerpię niesamowitą frajdę z własnego rozwoju. Niektóre starsze wpisy mogą odbiegać od tego, co ukazują aktualne.

Jeśli masz ochotę na rozmowę lub spotkanie ze mną, możesz już teraz przejść do zakładki kontakt lub wysłać wiadomość na fanpage’u bloga.

Pamiętaj tylko, że gryzę i zachowuję dyskrecję 🙂