Pierwszy raz?

Cześć!

Wierzę, że jeśli się tu znalazłeś to zainteresował Cię mój blog. Wątpię też byś chciał mieć nudne, szare i przeciętne życie. Prawdopodobnie pracujesz, studiujesz lub uczysz się. Po godzinach chcesz odpocząć, zrelaksować się albo świetnie zabawić i nabrać sił do dalszego działania. W międzyczasie ledwo starcza Ci czasu na pełną regenerację. Zdaję sobie sprawę, jak bardzo się starasz, dlatego chcę Ci pomóc. Wiesz dlaczego? Bo sam taki jestem.

Mam na imię Michał. Na co dzień mieszkam w Poznaniu. Zbliżam się do ukończenia studiów, posiadając już tytuł inżyniera. Nieustannie rozwijam się, aby móc stawiać czoła nowym wyzwaniom. Część relacji z tego tytułu znajdziesz na blogu, część na moich kanałach social-media, a część już dawno stała się nieuwiecznioną historią. Więcej ona mój temat poczytasz tutaj.

Chcę tylko Cię poinformować, że niniejsze miejsce powstało w oparciu o instynktowną wizję mojej przyszłości. Dla autentycznego wyrażenia tego, co warte uwagi. Wobec tego, z czego warto korzystać.

Rozumiem także, że nie musi do Ciebie trafiać dany materiał czy wpis, ale nie jest to moim celem. Wybierz więc dla siebie to, co możesz i potrafisz, a na pewno będziesz zadowolony.

Zachęcam Cię do sprawdzenia tego, co publikuję w social-mediach. Najchętniej udzielam się na Snapchacie i Instagramie, dlatego proponuję byśmy to w tym miejscu byli zawsze w kontakcie. Na Facebooku pojawia się dodatkowa treść i wpisy z bloga.

Facebook
Instagram
Twitter
Snapchat

Poniżej znajdziesz informacje odnośnie samego bloga. Nie musisz ich czytać. Możesz jedynie zapoznać się z najlepszymi tekstami, które popełniłem. To wystarczy, żeby sprawdzić czy dalsze odwiedzanie tego miejsca ma sens. Mowa o:

O tym nikomu nie wspominasz
7 przykazań szybkiego rozwoju
3 krótkie wypowiedzi, które każdy chce usłyszeć
O tym chcę z Tobą rozmawiać
Jedna rzecz, której nie oprze się żaden facet
Emocje czy rozum – czym się kierować?

 


MICHAELIVES.pl – chcesz tak żyć?

Odznaczający się fascynującym, a przede wszystkim poszerzającym świadomość – stylem treści. Rozwój osobisty, motywacja, relacje damsko-męskie i głęboka przemiana w przyjaznej atmosferze oraz wartościowe rady do kreowania własnego życia. Ten blog wpływa na to jak można myśleć, co kupować i jak działać, aby było to oryginalne i przede wszystkim przyniosło wymierny efekt.

Mentalność, Emocje i LifeStory

Powyżej widzisz trzy najważniejsze elementy konstruujące to miejsce. W temacie Mentalności stworzyłem już wiele wpisów, podobnie jak chociażby o Emocjach i Relacjach. Wciąż pozostaną to najważniejsze kategorie, które będą dominować na tym blogu. To, co najbardziej fascynujące dopiero nadejdzie.

Tematyka

Blog nastawiony jest na kilka ważnych tematów. Główny nurt to Personal Development, a więc szeroko pojęty Samorozwój. To mój ocean, w którym czuję się najlepiej. Wiem, co mogę przekazać i w jaki sposób chcę to robić.

  • Mentalność i Rozwój – świadomość, flow, szczęście, umysł, samorozwój, przemyślenia, inner game i rady wobec właściwego kreowania osobowości.
  • Emocje i Relacje – emocje, związki, relacje i całokształt prawdziwego życia pomiędzy kobietami, a mężczyznami.
  • Media i Styl Życia – rzeczy związane z aktualnym życiem, mediami, podróżami, wywiadami, wydarzeniami i moim odniesieniem do nich.

Dlaczego miałbym Cię czytać?

Nie musisz tego robić. Jeśli coś ci się nie widzi to uciekaj z tego miejsca czym prędzej. Nie rób syfu, nie komentuj dla żartów, nie hejtuj – zignoruj i nie wracaj.

Zależy mi na osobach, które faktycznie doceniły moje poprzednie teksty i które wchodząc tu po raz pierwszy pomyślą, że miejsce to jest warte ponownego odwiedzenia. Na ludziach chcących być częścią wspaniałego grona osób, które łączy pasja dążenia ku lepszemu w wykwintnej formie.


Podsumowanie

Znalazłeś się na prestiżowym blogu będącym moją wizytówką. MICHAEL IVES to autor we własnej osobie, który zaakceptował dualność świata, dlatego dąży do maksymalizacji własnych doświadczeń, osiągania przepływu oraz odczuwania szczęścia i spełnienia na każdym poziomie życia. To brand, który grzeszy dobrą jakością. Krok ku temu, by rozwijać swoją pasję na zupełnie nowym poziomie.

Prawa autorskie i inne

Wszystkie opublikowane wpisy na blogu michaelives.pl są własnością autora, a więc mnie w rozumieniu Ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku „o prawie autorskim i prawach pokrewnych”.

Jeśli interesuje cię zawarcie gdziekolwiek wybranego cytatu z tych treści – zrób to śmiało! Pamiętaj jednak by jasno i wyraźnie napisać kto jest ich autorem i podlinkuj do miejsca, w którym można znaleźć ich oryginalną wersję. Miło byłoby gdybyś wykorzystując większy fragment, dał mi znać o tym w mailu lub poprzez social-media. Zabrania się jednak kopiowania całości artykułów bez pisemnej zgody. Dotyczy to również komercyjnego wykorzystania zawartych tutaj treści.

Większość zdjęć w nagłówkach pochodzi ze stron, na których można znaleźć bezpłatne materiały do wykorzystania. Mimo wszystko, starsze wpisy mogą zawierać obrazy z losowych zapytań w wyszukiwarce Google. Staram się zawsze podawać źródło u dołu wpisu z którego zaczerpnąłem zdjęcie. Niemniej jednak czasami nie jest to oryginalne miejsce ich zamieszczenia. Jeśli masz zastrzeżenia, co do praw autorskich wobec danego obrazu, proszę skontaktuj się ze mną.

Poza treściami komercyjnymi, wszystkie teksty są artystycznym wyrazem mojej osobowości. Mogą przedstawiać realność lub fikcję, zatem zastanów się dwa razy, zanim weźmiesz coś zbyt bardzo do siebie.

Ponadto, jako autor bloga nie ponoszę odpowiedzialności za treść komentarzy, które są własnością intelektualną ich indywidualnych autorów.

Ciasteczka

Korzystając z bloga, wyrażasz zgodę na działanie ciasteczek. Są to małe pliki tekstowe wysyłane do komputera odwiedzającego, identyfikujące go w sposób potrzebny do uproszczenia i przyspieszenia działania serwisu. Cookies są nieszkodliwe dla komputera, jak również dla użytkownika i jego danych. Każdy użytkownik może je wyłączyć w ustawieniach własnej przeglądarki.

Informuję również, że nie będę tolerował obraźliwych i niecenzuralnych komentarzy. Dodawane linki do stron własnych będą usuwane. Oprócz tego, niekonstruktywni krytycy, pesymiści ponad miarę i trolle – won.

Jeżeli w jakikolwiek sposób razi cię treść wpisów czy tutejsze poglądy – wyłącz proszę kartę w przeglądarce z tą stroną i więcej tu nie wracaj. Resztę serdecznie witam i zachęcam do konwersacji pod wpisami lub na fanpage’u.